Alle producten
-
Teken van de V.S.Hartelijk dank voor uw perfecte kwaliteit en VIP dienst, zullen wij contract houden en zullen meer zaken met u doen! -
Lionel LoboWij ontvingen uw goederen vorige donderdag en wij zijn zeer tevreden met de kwaliteit van uw product.
zoekwoorden [ 157mm aluminum beverage cans ] bij elkaar passen 78 producten.
B64 van het de Drank473ml 16oz Aluminium van de Dekselenergie de Drankblikken
| Grootte: | 473ml, 16oz-Ons |
|---|---|
| Embleem: | klantenverzoek |
| punt: | 473ml het aluminium kan voor de het bierindustrie van het dranksap |
De lege Blikken van de het Aluminiumdrank van BPA Vrije 355ml Gladde
| Materiaal:: | Aluminium |
|---|---|
| Gebruik:: | Drank, bier, drank |
| Druk: | Douane |
Van de de Douanedruk 355ml van 202# B64 CDL de Blikken van de het Aluminiumdrank
| Gebruik: | bier, cider, cokes |
|---|---|
| Steekproeven: | kan vrije levering zijn |
| Kleur: | Douane |
de Blikken van de het Aluminiumdrank van 355ml 500ml 12oz 16oz met Trekkrachtlusje
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Volume: | 200/250/330/400/500ml 12oz 16oz 600ml 700ml 750ml |
| aluminiumdeksel: | 202#B64 |
De Drankblikken van het drank16oz Lege BPA Vrije Aluminium
| Materiaal:: | Aluminium |
|---|---|
| Gebruik:: | Drank, bier, drank |
| Druk: | Douane |
de Drank Matt Printing Aluminum Beverage Can van 330ml 500ml
| Materiaal:: | Aluminium |
|---|---|
| Industrieel Gebruik:: | Drank en bier |
| Verzegelend Type:: | gemakkelijk open deksel B64 CDL |
Graverende de Drankblikken van het Dekkings473ml 16oz Aluminium
| Gebruik: | bier |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| NAAM: | 16 het bierblikken van het onsaluminium van bier kunnen de bedrijven van China |
De aangepaste Blikken van de het Aluminiumdrank van 16oz 473ml Lege
| Gebruik: | bier |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| NAAM: | 473ml het lege bier van het blikkenaluminium, de voorraad van het drankblik |
Van het het sapb64 Deksel van CA PRO65 van de het Aluminiumdrank de Blikkencontainers
| Grootte: | 473ml, 16oz-Ons |
|---|---|
| Embleem: | klantenverzoek |
| punt: | 473ml het aluminium kan voor de het bierindustrie van het dranksap |
16 Blikken van de het Aluminiumdrank van Oz 473ml met 52mm Dia Lids
| Grootte: | 473ml, 16oz-Ons |
|---|---|
| Embleem: | klantenverzoek |
| punt: | Het lege Ons 473ml van Aluminiumblikken 16oz met 52mm Dia Lids |

