Alle producten
-
Teken van de V.S.Hartelijk dank voor uw perfecte kwaliteit en VIP dienst, zullen wij contract houden en zullen meer zaken met u doen! -
Lionel LoboWij ontvingen uw goederen vorige donderdag en wij zijn zeer tevreden met de kwaliteit van uw product.
zoekwoorden [ 157mm aluminum beverage cans ] bij elkaar passen 78 producten.
Blikken van het het Aluminiumbier van de voedselrang 500ml de Spatie Gedrukte
| Materiaal:: | Aluminium |
|---|---|
| Industrieel Gebruik:: | drank, sap, drank |
| Verzegelend Type:: | gemakkelijk open deksel B64 CDL |
16OZ de lege Aangepaste Blikken van het het Aluminiumbier van 473ml 500ml
| Toepassing: | bier |
|---|---|
| Druk: | Douane |
| Vorm: | ronde |
Van het het Recyclingsaluminium van 16OZ 473ml het Bierblikken voor Sodadranken
| Toepassing: | Bier |
|---|---|
| Druk: | douane |
| Vorm: | Ronde |
Vrije Lege 16oz 473ml Douane Gedrukte het Aluminiumblikken van BPA
| Materiaal:: | Aluminium |
|---|---|
| Industrieel Gebruik:: | Drank en bier |
| Verzegelend Type:: | gemakkelijk open deksel B64 CDL |
Hoogte 157mm de Vrije 16oz Blikken van de het Aluminium Frisdrank van AKZO BPA
| Gebruik: | bier, cider, cokes |
|---|---|
| Steekproeven: | kan vrije levering zijn |
| Kleur: | Douane |
Het aangepaste Vrije het Aluminium473ml 16oz Bier van BPA kan
| Gebruik: | bier |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| NAAM: | 16oz bierblikken |
Vrije 16oz Bier van het drank kan het Verpakkende Aluminium BPA
| Gebruik: | bier |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| NAAM: | 16oz de aluminiumdruk past blikken met druketiket voor aan cider |
Slank Glad van de het Aluminium Frisdrank van Stubby Color 355ml de Blikken200cdl Deksel
| Grootte: | 355ml 12 ons 150ml 187ml 200ml 330ml 355ml 473ml 500ml 550ml |
|---|---|
| Deksel: | 202 B64 cdl, 200cdl, b64 |
| Embleem: | klantenverzoek |
Het Aluminium16oz Bier van de douane kan het Glanzende Druk 473ml
| Gebruik: | bier |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| NAAM: | De aluminiumblikken 16oz voor bier kunnen aangepast van bier kunnen bedrijf |
FDA-het Bier van het Douanemetaal 16oz kan Aluminium Sprankelende Drank kan
| Gebruik: | Bier |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Naam: | Het Aluminium van het douanemetaal 16 oz van bierblikken de groothandels met vrije steekproef |

