Alle producten
-
Teken van de V.S.Hartelijk dank voor uw perfecte kwaliteit en VIP dienst, zullen wij contract houden en zullen meer zaken met u doen! -
Lionel LoboWij ontvingen uw goederen vorige donderdag en wij zijn zeer tevreden met de kwaliteit van uw product.
zoekwoorden [ 157mm aluminum beverage cans ] bij elkaar passen 78 producten.
Van het de Drankbier van FDA 12oz 500ml Lege het Aluminiumblikken
| Materiaal:: | Aluminium |
|---|---|
| Gebruik:: | Drank, bier |
| Druk: | Douane |
Gedrukte het Aluminiumblikken van het drankbier 330ml Douane 115mm 115mm
| Materiaal:: | Aluminium |
|---|---|
| Industrieel Gebruik:: | Drank en bier |
| Verzegelend Type:: | gemakkelijk open deksel B64 CDL |
Blikken van het de Douane330ml Lege Aluminium van het B64cdl Deksel BPA de Vrije
| Materiaal:: | Aluminium |
|---|---|
| Industrieel Gebruik:: | drank, sap |
| Verzegelend Type:: | gemakkelijk open deksel B64 CDL |
Lege het Aluminiumblikken van Oz van het douanebpa vrije Bier Lege 16
| Materiaal:: | Aluminium |
|---|---|
| Gebruik:: | Drank, bier, drank |
| Druk: | Douane |
473ml 16oz aluminium kan leeg voor bier en drank
| Sollicitatie: | Bier |
|---|---|
| Afdrukken: | Aangepast |
| Vorm geven aan: | Ronde |
Gladde Lege het Aluminiumblikken van 16oz 473ml voor Bierdrank
| Toepassing: | bier |
|---|---|
| Druk: | Douane |
| Vorm: | ronde |
Blikken van het de Douanealuminium van FDA de Duidelijke, 202 Smeltende het Aluminiumblikken van GLB
| Toepassing: | bier, drank |
|---|---|
| druk: | Douane |
| Vorm: | Ronde |
Rode Lege het Aluminiumblikken van 473ml voor de Diameterhals 52mm van Drankenjima
| Toepassing: | bier, drank |
|---|---|
| druk: | Douane |
| Vorm: | Ronde |
16oz van het Bierblikken 330ml van het aluminiummetaal de Gravuredekking met Deksel
| Gebruik: | Bier |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Naam: | 16oz de het tinblikken Canada van het aluminiumbier met bier kunnen deksel. |
16oz de drankcontainers van het onsaluminium met B64-Deksel
| Grootte: | 473ml, 16oz-Ons |
|---|---|
| Embleem: | klantenverzoek |
| Punt: | 473ml het aluminium kan voor de het bierindustrie van het dranksap |

