Alle producten
-
Teken van de V.S.Hartelijk dank voor uw perfecte kwaliteit en VIP dienst, zullen wij contract houden en zullen meer zaken met u doen! -
Lionel LoboWij ontvingen uw goederen vorige donderdag en wij zijn zeer tevreden met de kwaliteit van uw product.
zoekwoorden [ 157mm aluminum beverage cans ] bij elkaar passen 78 producten.
De ronde Drank van het Drankaluminium kan 355ml STD voor Juice Environmental Protection
| Toepassing: | Fruit, drank, Sap |
|---|---|
| Druk: | pas aan |
| Vorm: | Ronde Vorm |
Van het de Retort16oz B64 Beëindigen van BPA de Vrije Flessen van de het Aluminiumdrank
| Gebruik: | bier, cider, cokes |
|---|---|
| Steekproeven: | kan vrije levering zijn |
| Kleur: | Douane |
122mm Hoogtedranken 355ml 12 Oz-Aluminiumblikken
| Materiaal:: | Aluminium |
|---|---|
| Gebruik:: | Drank, bier |
| Druk: | Douane |
de Blikken van het het Aluminiumbier van 330ml 500ml met de Druk van het Douanemerk
| Volume: | 250/310/330/350/355/500ml /473ml & douane |
|---|---|
| Toepassing: | Ingeblikt bier |
| Materiaal:: | Aluminium |
Het Aluminium van 202# B64 CDL 12 Oz-Brite Blikken voor Cidercokes
| Gebruik: | bier, cider, cokes |
|---|---|
| Steekproeven: | kan vrije levering zijn |
| Kleur: | Douane |
de Blikken van het het Aluminiumbier van 12oz 16oz met Kleine MOQ voor Drukblikken
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Volume: | 200/250/330/400/500ml 12oz 16oz 600ml 700ml 750ml |
| aluminiumdeksel: | 202#B64 |
Blikken van het het Aluminiumbier van 202# B64 CDL Bpani de Lege voor Cidercokes
| Gebruik: | bier, cider, cokes |
|---|---|
| Steekproeven: | kan vrije levering zijn |
| Kleur: | Douane |
Douane Sprankelende het Bierblikken van het Drank473ml 16oz Aluminium
| Gebruik: | bier |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| NAAM: | 16 oz van het bierblikken van het douanealuminium de massa met aluminium kunnen behandelen |
473ml de gedrukte 12 Oz-Brite Vrije Blikken BPA van het Aluminiumbier
| Gebruik: | bier, cider, cokes |
|---|---|
| Steekproeven: | kan vrije levering zijn |
| Kleur: | Douane |
355ml de Drankblikken van het drankaluminium met BPA-Voering
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Volume: | douane gedrukte de blikken330ml fabrikant van het drankaluminium |
| Kleur: | kleur 7 |

